HAKKIMIZDA

2002 yılında Konya’da kurulmuş olan PROCESS Alüminyum Plastik Ltd. Şti Banyo & WC Menfezleri, Havalandırma Menfezleri, Sineklik Sistemleri, Cam Balkon Sistemleri ve Plisse Perde Sistemlerinin alüminyum profillerini ve plastik aksesuarlarını üreten endüstriyel bir kuruluştur.

Process müşteri memnuniyetini ön planda tutan, değişen ihtiyaçları ve teknolojik gelişmeleri kesintisiz bir şekilde yakından takip eden, sektörel analizleri ve Ar-Ge çalışmları ile ürün geliştiren firma yapısı ile Türkiye de ve dünyada 1050 bayi ile hizmet vermektedir. Plastik Kapı Pencere Aksesuar toptancıları, Sineklik, Cam Balkon veya Plisse Perde üreten firmalar, ihtiyacı olan Plisse Perde kumaşlarına, Alüminyum, Plastik Aksesuar, Sineklik Tülleri, Plise İpi ve diğer sarf malzemeleri alternatif modelleriyle firmamızdan temin edip “kaliteli ürünleri uygun fiyata” alabilmektedirler. 

18 yıldır faaliyet gösteren firmamız KONYA Organize sanayiinde 10.000 m2 kapalı alana sahip tesislerimizde 130 çalışanımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunduğu gibi kaliteli Türk malının dünyaca tanınmasına katkı sağlamaya devam etmektedir.
PROCESS LTD.
KaliteDeğişmez kalite yaklaşımı, profesyonel ürün planlaması ve üretimi, sertifika ve standartlara uygun üretim projeksiyonu ile doğru ve kaliteli üretimin öncülüğünü üstlenme misyonu perspektifinde ilerlemeye devam ediyoruz...
Garantiİnovasyona dayalı kaliteli üretim süreci, kalite standartları ve akreditasyonlar ile ürettiğimiz tüm ürünlerde garanti belgesi bulunmaktadır. Bir çok ürünümüz ömür boyu garantili olarak müşteriye sunulmaktadır...
İnovatifİnovasyona dayalı üretim prensibimiz ile sürekli gelişim, müşteri beklentilerini sürekli analiz eden, mevcut ve gelecek beklentilere cevap verebilen üretim kabiliyeti vizyonu ile ilerlemeye devam etmekteyiz...
AKREDİTASYON ve BELGELERİMİZ
Yüksek Kalite Anlayışı Kalite politikamız; yenilikçi stratejimiz doğrultusunda en son teknolojik yatırımlarla birlikte Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek yenilikçi, toplam kalite yönetimi düsturuna uygun, enerjik, farklı ve inovatif ürünler üreten bir marka olmak.
Özel TasarımlarEvrensel ve teknolojik değerler ışığında ürünlerimizi geliştiriyor, sektörün ihtiyaçlarına yönelik üretim ile yetinmeyip ihtiyaca özel geliştirme ve tasarımlarla sektöre yenilikler kazandırmaya devam ediyoruz.

Kalite Belgelerimiz

Politikalarımız

Markalarımız

Process Aluminium & PVC Systems