ÜRETİM

Process 10.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde, Plastik Kapı, Pencere Aksesuarları, Banyo ve Wc Havalandırma Menfezleri, Sineklik Sistemleri, Cam Balkon Sistemleri Gruplarında Plastik Aksesuarların ve Alüminyum Profillerin üretimini gerçekleştirmektedir. 
Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan Process, sektörün ihtiyaçlarını yakından takip ederek bünyesinde yürüttüğü ar-ge çalışmaları ile üretim portföyüne her yıl yeni ürünler eklemekte, PVC ve Alüminyum sektöründe pazar payını düzenli olarak arttırmaktadır. Bu başarısına paralel olarak marka bilinirliğindede yükselen bir grafik izlemektedir. 
Process plastik tesislerinde üretilen ürünlerde 1. sınıf hammaddeler en ileri kalıp teknolojisi ile tam otomatik enjeksiyon makinelerinde üretilip, uzman personeller tarafından kalite testinden geçtikten sonra otomatik paketleme makinelerinde paketlenerek müşteriye tam zamanında sorunsuz bir şekilde sevk edilmektedir. 
Firmamız bünyesindeki Alüminyum Profil tesislerinde yıllık 5000 ton kapasite ile uluslararası kalite standartlarında Sineklik Profilleri, Cam Balkon Kasa ve Baza Profilleri, Duşa Kabin Sistem Profillerini, eloksal yüzey kaplamalı ve statik boyalı olarak üretilip, bayilerimiz aracılığı ile satışa sunulmaktadır. 
İstanbul bölge müdürlüğü ve 850 satış noktası ile Alüminyum ve PVC sektörlerine hizmet vermekte olan Process Türkiye’nin ihracat vizyonuna katkı sağlamak, güçlü ve global bir marka olmak amacıyla ihracatta atılım yaparak Balkan Ülkeleri, Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika Ülkeleri ve Orta Doğu pazarında önemli satış başarısı yakalamıştır. 

Video Galeri

KaliteDeğişmez kalite yaklaşımı, profesyonel ürün planlaması ve üretimi, sertifika ve standartlara uygun üretim projeksiyonu ile doğru ve kaliteli üretimin öncülüğünü üstlenme misyonu perspektifinde ilerlemeye devam ediyoruz...
Garantiİnovasyona dayalı kaliteli üretim süreci, kalite standartları ve akreditasyonlar ile ürettiğimiz tüm ürünlerde garanti belgesi bulunmaktadır. Bir çok ürünümüz ömür boyu garantili olarak müşteriye sunulmaktadır...
İnovatifİnovasyona dayalı üretim prensibimiz ile sürekli gelişim, müşteri beklentilerini sürekli analiz eden, mevcut ve gelecek beklentilere cevap verebilen üretim kabiliyeti vizyonu ile ilerlemeye devam etmekteyiz...
AKREDİTASYON ve BELGELERİMİZ

Markalarımız

Process Aluminium & PVC Systems